• AVC Heracles 2

  • AVC Heracles 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hodes, DirkOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Nagtegaal, RoelOverige stafTeammanager
    Urk, Raymond vanTechnische stafTrainer
    Urk, Raymond vanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arkes, FinnTeamspeler
    Bakker, BamTeamspeler
    Blankestijn, ThijsTeamspeler
    Dijk, Sem vanTeamspeler
    Huuskes, BartTeamspeler
    Kogelman, KayleTeamspeler
    Kok, SimonTeamspeler
    Kuipers, SemTeamspeler
    Lubberts, BenjaminTeamspeler
    Nijeboer, LucasTeamspeler
    Nijeboer, MaartenTeamspeler
    Oost, LoekTeamspeler
    Tieman, BoTeamspeler
    Tuparia, JonahTeamspeler
    Urk, Djayden vanTeamspeler
    Westland, RobinTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 sep. 11:45AVC Heracles 2 - Rigtersbleek 2Sportpark avc Heracles
    19 sep. 11:30AVC Heracles 2 - v.v. Hellendoorn 2Sportpark avc Heracles
    26 sep. 12:00Hulzense Boys 2 - AVC Heracles 2Sportpark Smidserve
    3 okt. 11:30AVC Heracles 2 - Enter Vooruit 2Sportpark avc Heracles
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 sep.Tubantia 2 - AVC Heracles 26 - 3
    29 aug.AVC Heracles 2 - Quick '20 20 - 5
  • Poulestanden AVC Heracles 2 ( 2e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DES 200000000
    2DETO 300000000
    3DOS '37 200000000
    4Enter Vooruit 200000000
    5v.v. Hellendoorn 200000000
    6AVC Heracles 200000000
    7Hulzense Boys 200000000
    8Juventa '12 200000000
    9PH 200000000
    10SVVN 200000000
    11SVZW 300000000
    12De Zweef 200000000

    Poulestanden AVC Heracles 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 221108354
    2Tubantia 211006333
    3Rigtersbleek 210103301
    4AVC Heracles 22002311-80